fbpx


Akıllı Analiz ve Video Çözümleri

Analiz sistemleri, yapay zekâ ve yeni nesil görüntüleme kullanarak çalışmaktadır. Bu sistemler eş zamanlı olarak birden fazla kameranın görüntülerini izleyerek analizleri gerçekleştirmektedir.


Devamı

Çevre Güvenlik Sistemleri

Çevre Güvenlik sistemi; dış mekânlarda oluşabilecek ve genelde metal çitlerde, elektrik ile korunan çitlerde ve duvarlarda istenmeyen ihlallere karşı çevre koruma sistemidir.


Devamı

IP Kamera Sistemleri

Özellikleri ve avantajları itibari ile IP kamera sistemleri üstün özelliklere sahiptir. Üstün özellikleri ve kullandığı yenilikçi teknolojiler nedeni ile günümüzde çok daha fazla tercih edilmektedir.


Devamı

HD Analog Kamera Sistemleri

HD Analog kamera, analog altyapısı kullanarak kablo üzerinden görüntü aktarımı sağlayan sistemdir. Günümüzde çevre güvenliği, bina giriş çıkışları gibi pek çok kullanım alanı mevcuttur.


Devamı


Yangın Alarm Sistemi

Yangın alarm sistemi, yangına karşı erken uyarı sağlayarak, bulunduğu ortamı koruyan sistemdir. Bu sistem eşitli dedektörlerden oluşur ve bu dedektörler aynı anda birkaç farklı sisteme de entegre edilebilir.


Devamı

Hırsız Alarm Sistemi

Günümüzde hırsızlık olayları hızla artış göstermektedir. Bu hırsızlık olaylarında caydırıcı ve engelleyici özellik taşıyan en iyi yöntem elektronik güvenlik sistemleri ve güvenlik sistemleri ile yapılan planlamalardır.


Devamı

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri

Seslendirme ve acil anons sistemleri bilgisayar programları ile entegre edilebilen, otomatik yayınları belirli zamanlama özellikleri ile topluluğa belli aralıklarla anonsları geçebileceğiniz sistemlerdir.


Devamı

Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemi

Tüm açık ve kapalı alanlarda, konferans salonları, alışveriş merkezleri, otel, hastane, okul ve benzeri alanlarda ihtiyaç duyulan profesyonel ses, ışık ve görüntü veren sistemlerdir.


Devamı


SMATV Uydu TV Sistemleri

Uydudan gelen sinyallerin alınıp işlenerek Konut, Hastane, Otel, AVM gibi toplu yaşamın olduğu yerlerde, yayınların merkezi bir sistemden ulaşmasını sağlayan bir sistemidir.


Devamı

Data Altyapı Sistemleri

Tüm Data sistemlerinin performans kaybı olmadan hızlı ve problemsiz bir şekilde çalışabilmesi ve kullanılabilmesi için, aktif ve pasif cihazlar ile desteklenen alt yapı sistemleridir.


Devamı

IP Santral - Telefon Sistemleri

Aynı ağ üzerinde bulunan kullanıcıların birbirleri ile dış hat sistemine ihtiyaç duymadan, şirket haberleşme ağından yararlanılarak iletişim kurmalarını sağlayan telefon santral sistemleridir.


Devamı

Hemşire Çağrı Sistemleri

Hemşire çağrı sistemleri IP ve Analog tabanlı sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemşire çağrı sistemi ile anlık acil durumlarda iletişim sağlamak amacıyla tercih edilir.


Devamı


Turnikeli Geçiş Kontrol Sistemleri

Turnikeli geçiş sistemleri giriş ve çıkışların güvenlik altında tutulmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde yetkisiz kişilerin giriş ve çıkışları engellemek için kullanılır.


Devamı

Yönlendirme ve Reklam Bariyerleri

Yönlendirme ve reklam bariyerleri; İnsanların yoğun olduğu alanlarda, yönlendirme, bilgilendirme, güvenlik ve düzen amaçlı olarak kullanılan ve tercih edilen bariyer modelleridir.


Devamı

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı geçiş kontrol sistemleri; personel giriş çıkış kontrollerini sağlamak, yemekhane takibi vb, yetkilendirmeli geçiş kontrol ve ziyaretçi takip sistemlerinde tercih edilmektedir.


Devamı

Parmak İzi Kontrol Sistemleri

Parmak izi sistemleri temelde parmak ucundaki dokunun tanımlanması mantığı ile çalışmaktadır. Bu sistemle genellikle iş yerlerinde, fabrikalarda ve ticarethanelerde karşılaşılmaktadır.


Devamı


X-Ray Bagaj Kontrol Cihazları

X Ray Cihazları bina girişlerinde ve açık alanlarda güvenliği en üst seviyeye getirmek ve tehlikeli maddeleri x-ray ışınları ile bilgisayar ekranına yansımasını sağlayan cihazlardır.


Devamı

Üst Arama Dedektörleri

Üst arama dedektörleri birçok ortamda kullanılabilir cihazlardır. Alışveriş merkezleri, hava alanları, mağazalar, devlet kurumları, siteler ve açık hava organizasyonları başlıca kullanım alanlarıdır.


Devamı

Portatif ve Mobil Tarama Sistemleri

Mobil tarama sistemleri, sınır kapıları ve gümrüklü sahalar gibi alanlarda bulunan; tır, konteyner, kargo gibi tüm araçların kontrollerinin sağlanmak ve tehlikeyi tespit etmek için kullanılır.


Devamı

Araç Altı Tarama Sistemi

Araç altı tarama sistemi, güvenlik ihtiyacının en üst seviyede olduğu askeri birimlerde, kamu kurumlarında ve özel kuruluşların girişlerinde güvenliği en üst seviyeye çıkarmak için kullanılan sistemleridir.


Devamı


Trafik Bariyer Sistemi

Trafik bariyer sistemi, otopark ve site girişleri başta olmak üzere daha hızlı geçiş olanağı sunan sistemlerdir. Giriş ve çıkışları güvenli ve hızlı bir biçimde sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.


Devamı

HGS-OGS ve Plaka Tanıma Sistemleri

Otopark sistemi, araç giriş çıkışlarını bir otomasyon düzenine almak için kurulan sistemlerdir. Otopark sistemleri ücret ödeme noktasının bulunduğu konuma göre isimlendirilmektedir.


Devamı

Intercom Sistemleri

Intercom sistemi; Yaşamımızı sürdürdüğümüz iş yeri ve apartmanlarda sesli iletişimi sağlamak için kullanılan dahili konuşma sistemine verilen ad olarak tanımlanmaktadır.


Devamı

Devriye Kontrol Sistemleri

Devriye kontrol kalemleri bekçi veya güvenlik personelinizin devriyeyi tam olarak atıp atmadığını,belirlenen saatlerde günlük, haftalık, aylık şekillerde raporlar almanızı sağlar.


Devamı