fbpx

Devriye Kontrol Sistemleri

Bekçi tur kontrol sistemleri olarak da bilinir. Güvenliğinin sağlanması ve devriyeye çıkılmasını gerektiren alanlarda sıklıkla tercih edilir. Askeriye, depo, şantiye, fabrika, hastane, alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanılır. Güvenlik görevlisinin ya da askeri personelin görev saati sırasında nerede olduğunu saptamanıza yarar. Hızlı sistem özelliği sayesinde birkaç saniye içerisinde kontrolü sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımlı oluşunun yanı sıra kurulumu da son derece basittir. Birkaç dakikalık kısa bir eğitimden sonra herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Diğer işletim sistemleriyle uyumludur.

Eğer güvenlik görevlisinin mesai saatleri içerisinde başka işlerle uğraştığını ya da olması gereken yerde olmadığını düşünüyorsanız bu durumun önüne geçmenizi sağlar. Tüm mesleki alanlarda personellerin iş başı saatini geçirmemesi işlerin aksamaması açısından önemlidir. Fakat bu durum güvenlik görevlilerinde daha mühim bir hal almaktadır. Firmanızın ve diğer çalışanların güvenliğinin sağlanması için devriye kontrol sistemleri kullanımı önemlidir. Bu sistemle mesai giriş çıkış saatini, kullandığı molaları ve sürelerini birkaç saniye içerisinde görebilirsiniz. Tüm bu bilgiler uzun vadede inceleyebilmeniz için depolanmaktadır.
Devriye Kontrol Sistemleri Kullanım Alanları
Fabrikalar, şantiyeler, hastaneler, şirketler, plazalar, askeriyeler, alışveriş merkezleri başlıca kullanım alanlarıdır. Yüksek düzey koruma gerektiren bu yerlerde güvenlik görevlisinin işini yapması önemlidir. Devriye kontrol sistemleri aklınızda bir soru işareti oluşmasına izin vermeden, tüm bilgilere erişilebilmesini sağlar. Kontrol sistemleri, bekçi akıllı kalemi, takip yazılımı, kontrol merkezleri ve adaptörlerden oluşmaktadır. Tüm bunlar bekçinin saat kaçta, nerede olduğunu görmenizi sağlar. Tüm diğer sistemlerle entegre olarak çalışır. Sınırsız veri sağlayarak her alanda kullanıma olanak verir. Yazılımın kullanımı son derece basittir. Kurulumunun ardından size verilecek kısa eğitimden sonra kullanıma başlanabilmektedir.

Bekçi tur kontrol sistemi, mesai saatleri içerisinde görev yerinde olup olmadığını saptayarak derhal müdahale etmenizi sağlar. Tüm verilerin, siz sistemde olmasanız dahi depolanma özelliği sayesinde geçmişe yönelik arama yapabilirsiniz. Tüm geçmiş devriye bilgileri depolanarak istenildiğinde raporlanır.
Devriye Kontrol Sistemi Fiyatları
Bekçi tur kontrol sistemleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.