fbpx
Boyut Savunma Teknolojileri ve Proje A.Ş. olarak 19 yıllık sektör deneyimi ile elektronik güvenlik, geçiş kontrol ve tüm zayıf akım teknolojileri konusunda faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen proje firmalarından biridir.

Birçok dünya markası ile büyük projelere imza atan Boyut Savunma; tüm elektronik ve zayıf akım çözümlerini tek çatı altında toplayabilen, ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine bu çözümleri sunabilen ürün altyapısına ve tecrübeye sahiptir.

Boyut Savunma Teknolojileri; alanında profesyonel proje ekibi ile keşif aşamasında, güvenlikten ödün vermeden, müşterilerinin de fikir ve isteklerini dikkate alarak en doğru projeyi ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Hızlı dönüş, samimi kurumsallık ve güvene dayalı ticaret anlayışını kendine başarının anahtarı olarak prensip edinmiş ve tüm Boyut Şirketler Grubu ailesi üyelerine bunu aşılamıştır.

Her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadrosu ile en doğru şekilde projeyi uygulamakta ve satış sonrası tüm hizmetleri en hızlı sürede sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.