fbpx

Yönlendirme ve Reklam Bariyerleri

Reklam, çeşitli hizmet, mal ya da direkt olarak kişileri baz alan, tv, bilboard, dergi, internet gibi alanlarda tanıtım hizmetlerine denir. Günümüzde reklam faktörü işletmelerin devamlılığını sağlamaları açısından büyük önem taşımaktadır. Hem belirli bölgelere hem de tüm dünyada gösterilecek, birden çok projelerle yapılabilmektedir. Tv, bilboard, internet gibi alanların yanı sıra, bastırmış olduğunuz kartvizitte reklam ürünü olarak sayılmaktadır.

Özellikle kurumsal şirketlerin devamlılığını koruyabilmesi için reklam bariyerleri kaçınılmaz bir gereklilik olmaktadır. Kafe, Avm, mağaza düzenleme, raf düzenleme gibi her türlü alanda yönlendirme ve reklam bariyerleri kullanılır. İç mekan yönlendirme levhaları kafe, mağazalar ve Avm’lerde yaygın olarak tercih edilmektedir. Potansiyel müşterilerin, siz orada olmadığınızda dahi yönünü, hangi ürünün hangi rafta yer aldığını, ürün bilgilerini öğrenmesini sağlar.
Yönlendirme ve Reklam Bariyerleri Kullanım Yerleri
Reklam panellerinin üzerinde yer alan başlıkları isteğe göre değiştirilebilmektedir. Firmanızın logosu olan ve sizi yansıtan cümlelerle ya da sadece görsel olarak, dilediğiniz tasarımlar basılabilmektedir. Mağaza içinde ve dışında, müşteriyi yönlendirici, açıklayıcı ve net anlaşılabilir levhalar mağazanızın kalitesini arttırır. Reklam bariyerleri herhangi bir sektör ayrımı yapmaz. Tüm sektörlerde kullanımı uygundur. Duvara monte yapılabileceği gibi farklı opsiyonlarıda bulunmaktadır. Personel girişlerine, müşteri girişlerine ya da mağaza içi raf bölümlerine konulabileceği gibi, çok farklı alanlarda da kullanılabilir.


Kordon bariyer, şerit bariyer, protokol bariyeri gibi çeşitleri bulunur. Dilediğiniz renk, tür ve boyutta yapılarak, kolay monte edilmektedir. Şerit bariyer çoğunlukla havalimanları, sinema salonları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Yönlendirme şerit bariyer sistemleri mağaza içinde yön bulmak için sıklıkla kullanılmaktadır. İstenilen boy, tür ve tasarıma göre fiyat farklılıkları görülmektedir. Yönlendirme şerit bariyer sistemlerinin fiyatı farklı olacağı gibi, kapı yönlendirme levha fiyatları da farklı olacaktır.

Uzun süreli kullanıma uygun olarak yapılan reklam bariyerleri, mağazanın düzenini koruyarak müşteriyle iletişiminizi kolaylaştıracaktır. Özellikle büyük mağazalarda müşterilerin doğru ürünü doğru reyonda araması büyük zaman almaktadır. Yönlendirme ve reklam bariyerlerinden size ve firmanıza uygun olanını kullanarak bu tür sorunların önüne geçebilirsiniz.
Yazı Boyutu
Renk Ayarı